MUDr. Marián Kavečanský

Doktor Kavečanský je certifikovaným chirurgom, ktorý pri zákroku využíva najmodernejšie postupy a najnovšiu techniku. Pri zákroku je jeho hlavným zámerom previesť bezpečnú operáciu a chrániť súkromie klienta. Operáciu vykonáva rýchlo, ale zameriava sa pritom na kvalitne zošitie rany a minimum jaziev.

MUDr. Marián Kavečanský

Plastický chirurg

 

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach a v roku 2001 začal pôsobiť na II. Chirurgickej klinike v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach.

Od roku 2005 pracoval na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v UNLP, kde pôsobil 13 rokov. 

V odbore plastická a všeobecná chirurgia získal v rokoch 2008 - 2010 atestácie. Následne ukončil kurz mikrochirurgie v Brne na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, kde zároveň asistoval pri esteticko-rekonštrukčných operáciách.

Je aktívnym účastníkom kongresov v oblasti plastickej chirurgie a chirurgie ruky u nás, ako aj v zahraničí. Vďaka svojej dlhoročnej a bohatej praxi v oblasti plastickej a estetickej chirurgie ponúka klientom najvyššiu mieru odbornosti.

 

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Certifikáty, kurzy, stáže: 

  • 2006 kurz mikrochirurgie v ČR Fakultná nemocnica u SV. Anny v Brne
  • 2008 stáž na Klinike plastickej chirurgie, Univerzitnej nemocnice Ružinov v BA
  • Bol členom replantačného tímu na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v UNLP, kde realizoval korekcie po úrazoch ruky, nádoroch a iných defektov. 

 

Tel: 0918 495 351
Email: info@hebe.sk

Opýtajte sa našich expertov


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Medicínsky dotazník spolu s fotkami.

Tieto stránky používajú cookies. Prečítajte si na čo používame cookies a tiež ako chránime osobné údaje.