Petra R.

Už pár rokov som premýšľala nad týmto zákrokom ~ nadvihnitím hornej pery. Čo je vlastne skrátenie "priestoru" medzi nosom a perou. Tým pádom pera sa vydnihne o pár milimetrov, čím sa zvýrazní. Rez je tesne pod nosom. Hlavne ma trápil smutný výraz tváre a tiež nevýrazná horná pera. Rozhodla som sa pre dr. Juraja Gajdoša. Veľmi ma zaujal pre jeho vynikajúce výsledky rôznych estetických a náročných rekonštrukčných zákrokov.

Zákrok som absolvovala v Košiciach v Hebe klinike a celý prebieh bol bez komplikácií a s výsledkom som nesmierne spokojná. Horná pera a môj výraz je prirodzený a jazvu takmer po 2 týždňoch zákroku nevidno, skôr sa podobá na jemnú vrásku . Aj cenovo to bolo veľmi výhodné v porovnaní s inými krajinami. Podľa mňa je to veľký mýtus chodiť za estetickými zákrokmi do zahraničia, keď doma máme špičkových profesionálov. Dr. Gajdoša vrelo odporúčam.

Cenník zákrokov

Facelift € 1 150
Abdominoplastika € 850
Lifting pŕs   € 650
Korekcia viečok € 500
Lifting krku   € 400
Lifting čela € 350
Operácia nosa € 800
Zväčšenie pŕs € 1 100
Redukcia pŕs € 1 350

 

Bez skrytých poplatkov!
Celý cenník »

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.

Tieto stránky používajú cookies. Prečítajte si na čo používame cookies a tiež ako chránime osobné údaje.