Neváhajte a využite konzultáciu zdarma z pohodlia vášho domova, stačí vyplniť lekársky dotazník a spolu s ním odoslať vaše fotografie oblastí tela, ktoré si chcete nechať ošetriť.

Informácie a fotografie, ktoré uvádzate v lekárskom dotazníku sú nevyhnutné na to, aby naši plastický chirurgovia vedeli čo najlepšie posúdiť a pochopiť váš problém. Na základe dotazníka plastický chirurg určí správnu procedúru a metódu zákroku, aby sa dosiahol čo najlepší estetický výsledok.

Zašlite nám aktuálne fotografie častí tela, ktoré si chcete nechať ošetriť spredu a zboku. Po zaslaní vašich fotografií vám do 24 - 48 hodín zašleme posudok od našich špecialistov. V zdravotnom posudku nájdete všetky podrobné informácie o zákroku.

Ak sa chcete objednať na konzultáciu a nechcete nám posielať vaše fotografie, stačí jednoducho vyplniť náš kontaktný formulár.

 

OSOBNÉ ÚDAJE

Vaše osobné údaje sú spracuvávané v súlade s GDPR. Naši lekári vyžadujú niektoré zdravotné údaje potrebné na zistenie anamnézy, údaje o chorobe atď. na prípravu posudku pre Vás.

Výber zákrokov

Prosím uveďte požadované zákroky, naši chirurgovia vám poradia, či je možné zákroky kombinovať.

ZDRAVOTNÉ ZÁZNAMY

Informácie o vašom zdravotnom stave musia byť vyplnené presne. V opačnom prípade vám chirurgovia nebudú môcť pripraviť správny posudok. Prosím uveďte lieky, ktoré užívate a ochorenia na ktoré sa liečite.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Doplňujúce informácie o vašom životnom štýle a možných zdravotných komplikáciách (minulých a súčasných) a aká je vaša predstava o výsledku zákroku, umožnia chirurgom, aby správne pripravili posudok, alebo vás upozornili na možné komplikácie. Ak ste kladne odpovedali na niektorú z niektorých uvedených otázok, prosím uveďte aj závažnosť ochorenia, typ liečby, ako aj lieky ktoré užívate.

Pripojte fotografie oblastí, ktoré si chcete nechať ošetriť

  • z predu a z boku,
  • pre operáciu nosa aj zo spodu,
  • oproti bielej stene,
  • pri dostatočnom svetla,
  • zo vzdialenosti, ktorá umožní lekárovi posúdiť potrebnú oblasť.

Zľavový kód

Vyplňte zľavový kód, ktorý ste získali

Informujeme Vás o tom, že spracovanie Vašich osobných údajov je nevyhnutné k tomu, aby sme s Vami mohli uzavrieť zmluvu - informácie o ochrane Vašich osobných údajov

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie