Vaser Lipo

Je to ultrazvuková liposukcia, ktorá je zameraná na odsatie tuku z požadovaných oblastí na vašom tele, pričom sa kladie dôraz na minimálne pooperačné modriny, opuchy a traumatizáciu tkaniva.

vaser-lipo.jpg
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné
Cena od 980 žiadné skryté poplatky
Hlavné dôvody pre procedúru
 • Konzultácia z pohodlia domova
 • Špičkové vybavenie
 • Atraktívne ceny
 • Špecializovaný tím lekárov
 • Bezplatné konzultácie
Termín zákroku
Čas zákroku:
1 - 2 hod.
Anestéza:
lokálna / celková
Doba zotavenia:
1 - 2 týždne
Pobyt na klinike:
nie je potrebný
Návrat do práce:
3 - 7 dní

 

Vaser Liposukcia

VaserLipo je revolučnou technikou, ktorá prináša šetrný spôsob, ako získať vytúženú postavu.

Je to ultrazvuková liposukcia, ktorá je zameraná na odsatie tuku z požadovaných oblastí na vašom tele, pričom sa kladie dôraz na minimálne pooperačné modriny, opuchy a traumatizáciu tkaniva.

Oproti ostatným metódam Liposukcie sa telo klienta po absolvovaní VaserLipo omnoho rýchlejšie zotavuje, koža je spevnená a telo vytvarované do požadovaných kontúr. Výsledky VaserLipo sú skvelé a prinášajú pevnejšie, štíhlejšie a tvarované telo.

vaser liposukcia akcia

Kvality techniky VaserLipo potvrdzujú plastický chirurgovia, odborníci, ale aj klienti, ktorí už zákrok absolvovali. Klienti poukazovali najmä na okamžitý výsledok po zákroku, krátku rekonvalescenciu a minimálnu bolesť, oproti ostatným metódam Liposukcie.

 

Cena Vaser Lipo

Presnú cenu za zákrok vám plastický chirurg určí po posúdení vašich fotografií, alebo po osobnej konzultácii. Cenu je možné určiť, až na základe počtu ošetrovaných oblastí a množstva odsatého tuku. 

 

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
Vaser Liposukcia
Ostránenie nadbytočného tuku
od 980 €

 

Mám záujem o VASERLipo
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Rozdiel medzi klasickou Liposukciou a VaserLipo

Pri VaserLipo dochádza prostredníctvom ultrazvuku k uvoľneniu tukových buniek, ktoré môžu byť následne odsaté a aplikované do iných častí tela (napr. prsníkov). Ultrazvuk zároveň zabezpečí rovnomerné stiahnutie pokožky, čo prinesie na rozdiel od laserovej liposukcie omnoho lepšie výsledky. Laserová liposukcia tukové bunky spáli a zničí, čo môže mať za následok nerovnomerný povrch pokožky. 

 

vaserlipo-ultrazvukova-liposukcia.jpg

 

Pri klasickej liposukcii dochádza k väčšiemu zásahu do okolitých tkanív, ako pri Vaser Liposukcii, preto je klasická liposukcia podstatne bolestivejším a nebezpečnejším zásahom do organizmu. 

 

Výhody VaserLipo

 • Je najšetrnejšia spomedzi metód liposukcie
 • Je takmer bezbolestná
 • Je bezpečná
 • Nepoškodzuje okolité tkanivá 
 • Krátka doba rekonvalescencie
 • Možnosť ďalšieho využitia vlastného tuku
 • Možnosť ošetrenia viacerých oblastí naraz

 

Pre koho je technika VaserLipo vhodná?

Metóda VaserLipo je vhodná pre každého klienta, ktorý sa chce šetrne zbaviť tukového tkaniva, vytvarovať dokonalé krivky svojho tela a dosiahnuť maximálny výsledok. 

 

Mám záujem o VASERLipo
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Ako samotný zákrok prebieha

Procedúru chirurg začína lokálnym znecitlivením oblastí, ktoré bude ošetrovať. Pomocou ultrazvuku chirurg vykoná fragmentáciu tukových buniek, z ktorých sa stane emulzia, ktorú následne môže chirurg odsať pomocou aspiračnej kanyly.

Procedúra je veľmi šetrná k telu pacienta, pretože ultrazvuk pôsobí iba na tukové bunky, čím sa nepoškodzujú okolité tkanivá. Tukové bunky sa odsávajú pomocou liposukčnej kanyly, ktorá je napojená na VaserLipo prístroj.

Rany po kanylách chirurg ošetrí náplasťami a pacient si oblečie pooperačné prádlo, ktoré slúži na fixáciu. Klient by si mal po zákroku odpočinúť minimálne 12 hodín a nasledujúce 2 - 3 týždne dodržiavať kľudový režím.

Diagram metódy VaserLipo

 

Dôležité informácie po zákroku

 • Pooperačné prádlo - pri zákroku VaserLipo je potrebné dbať na podctivé nosenie pooperačného prádla, ktoé sa nesmie vyzliecť najbližších 24 hodín od absolvovania zákroku. Následne je potrebné nosiť prádlo po dobu 2 až 4 týždňov, v závislosti od pokynov vášho operatéra. 
 • Kľudový režim - po zákroku je potrebné zostať aspoň jeden deň v pokoji na lôžku, následne môžete vykonávať bežné aktivity, ktoré nie sú fyzicky namáhavé. Športové aktivity je možné začať vykonávať mesiac po zákroku. 
 • Pooperačné rany - v prvých dňoch od absolvovania zákroku môže z rán vytekať číra tekutina s krvou, ale nemusíte sa obávať pretože čím viac tekutiny vytečie, tým je hojenie rýchlejšie a tvorí sa menej modrín.
 • Kúpanie - týždeň po zákroku sa odporúča iba sprchovať, následne rany osušiť a vydezinfikovať. Kúpeľ vo vani, mori, alebo bazéne si môžete dopriať, až po úplnom zahojení rán.
 • Diétny režim - dôležitý je dostatočný príjem vody, džúsov, iontových nápojov a pod. Obmedziť musíte alkohol, fajčenie, solené jedlá, čím prispejete k nížšej tvorbe pooperačných opuchov.

 

Skúsenosti s Vaser Lipo

Metóda Liposukcie Vaser Lipo dokáže za krátky čas pomôcť odstrániť problémové oblasti na našom tele. Liposukcia prináša klientovi riešenie nie len po estetickej stránke, ale aj po zdravotnej.

Vhodný spôsob, ako bojovať s nadváhou je prejsť na zdravý životný štýl, pretože žiaden zo zákrokov plastickej chirurgie nedokáže nahradiť zdravú stravu a aktívny pohyb. Zákrok Liposukcia nemá nahrádzať zdravú stravu a športové aktivity.

Liposukcia nie je rýchle riešenie vášho problému aby ste potom spadli do starých zvykov. Efektívne pomáha v oblastiach, kde už nepomôže diéta, ani cvičenie a chudnutie z týchto oblastí je pomerne náročné. 

Najväčšou výhodou Vaser Lipo je zoštíhlenie problémovej oblasti a jej následné spevnenie. Ultrazvuk zabezpečí opätovné stiahnutie pokožky v odsávanej oblasti. 

 

VaserLipo výsledky po zákroku

vaser lipo výsledok po operácii

Výsledok Vaser Liposukcie pred a po zákroku

vaser liposukcia pred a po zakroku

Výsledok Vaser Liposukcie pred a po zákroku

vaserlipo pred a po

Výsledok Vaser Lipo na bruchu, bokoch a vnútorných stehnách

vaser liposukcia pred a po

VaserLipo na bruchu a bokoch

 

Recenzie

Nie len profesionálny, ale aj ľudský prístup celého tímu. Príjemní ľudia s veľkým srdcom. Vytvoria atmosféru pokoja a pohodlia domova. Mate...
Prečítajte si recenziu
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Ultrazvukova liposukcia VaserLipo po zákroku

Výsledok Vaser Liposukcie pred a po zákroku

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Pri metóde Vaser Lipo je používaná najnovšia ultrazvuková technológia, ktorá prináša bezpečné a najmä šetrné tvarovanie kontúr tela. Vaser Lipo pôsobí na tukové bunky, pričom zachováva nervové zakončenia a cievy nepoškodené. Preto je Vaser Liposukcia takmer bezbolestným zákrokom a zároveň eliminuje výskyt modrín a opuchov.

Ide o skratku z anglického výrazu Vibration Amplification of Sound Energy at Resonance, označuje energiu (ultrazvuk), ktorá narúša tukové bunky a chirurg ich následne dokáže jednoducho odsať.

Finálny výsledok po zákroku Vaser Lipo je trvalý pokliaľ klient dodržiava zdravý životný štýl.

Pomocou Liposukcie dochádza k odstráneniu tukových buniek, ktoré sa už znova nedokážu obnoviť. Ak však prijímate väčší obsah energie (v potrave), ako spaľujete, tukové bunky sa samozrejme začnú ukladať. Ak si chcete po Liposukcii udržať štíhlu postavu, je potrebné dodržiavať zdravý jedálniček a vykonávať pravidelný pohyb.

Pri metóde Vaser Lipo je možné ošetriť viac oblastí počas jedného zákroku, ale iba v prípade, ak je zákrok vykonaný v celkovej anestéze. Plastický chirurg vždy odporučí najlepšie riešenie, zhodnotí koľko tuku je možné pri zákroku odsať. Pri lokálnej anestéze je možné ošetriť len jednu oblasť, alebo viac menších oblastí.

Po zákroku nie je nutné zostať na klinike. Po vykonanom zákroku a po odznení lokálneho znecitlivenia môžete ísť domov.

Približne 14 dní po zákroku začína hojenie podkožných modrín a opuchov, dochádza k stuhnutiu miest, kde bolo tukové tkanivo odsávané. Na mieste stuhnutia môžu vzniknúť nerovnosti, alebo hrče, ktoré môžu byť viditeľné 2 - 3 mesiace. V oblastiach, kde bolo odobraté tukové tkanivo začína vrastať väzivové tkanivo, ktoré sa na konci hojenia postupne vstrebe.

Táto fáza hojenia si vyžaduje zvýšenú starostlivosť o stvrdnutú kožu, odporúčame prikladať studené obklady a vykonávať tlakovú masáž, alebo masáž valčekom denne aspoň 10 minút.

Výsledok operácie po Vaser Lipo je viditeľný ihneď, no postupom času sa výsledok stále zlepšuje, pretože tkanivo prechádza fázou hojenia.

Pri metóde Vaser Lipo máte možnosť výberu, či chcete zákrok absolvovať v lokálnej, alebo celkovej anestéze. Záleží to najmä od zdravotného a psychického stavu klienta.

Metóda je vhodná rovnako pre ženy, ako aj pre mužov. V súčasnosti dokonca evidujeme zvýšený záujem mužov o Vaser Liposukciu v oblastí brucha a prsníkov. Najväčšou výhodou pre mužov je následné vypnutie pokožky po absolvovaní Vaser Lipo.

Dĺžka zákroku záleží od množstva ošetrovaných oblastí, ale vo všeobecnosti trvá zákrok približne 1 - 2 hodiny.

Spomedzi metód Liposukcie je Vaser Lipo najšetrnejšou metódou k organizmu človeka. Ultrazvuk rozruší iba tukové bunky, pričom nezasahuje do okolitých tkanív a pri zákroku sa odsáva iba čistý tuk. Metóda Vaser Lipo eliminuje krvácanie, vznik opuchov a modrín, po zákroku su bolesti minimálne a doba zotavenia je výrazne kratšia, ako u ostatných metód.

Ďalšou výhodou oproti ostatným metódam je, že v ošetrovaných oblastiach je po zákroku pokožka vypnutá a spevnená.

Každá operácia so sebou nesie isté riziká a Liposukcia nie je výnimkou. Ale pokiaľ Liposukciu vykonáva špecialista v dobre vybavenom prostredí, je zákrok úplne bezpečný.

Pri metóde Vaser Lipo sa kolagénové vlákna nepoškodzujú, čo následne prispieva k vypnutiu pokožky v ošetrovanej oblasti. No pri výraných previsoch kože, je potrebné zvoliť iný typ zákroku.

Špecialisti na Vaser Liposukciu

VaserLipo prináša šetrný spôsob, ako získať vytúženú postavu. Dohodnite si konzultáciu s odborníkom na Liposukciu.

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Doktor Gajdoš sa intenzívne venuje širokému spektru plasticko-rekonštrukčných zákrokov na tvári a tele....
View MUDr Gajdoš's profile »

MUDr. Peter Mertan

Skúsený a uznávaný odborník v odbore plastická chirurgia, s dlhoročnou praxou nielen v Českých...
View MUDr Mertan's profile »
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Cenník zákrokov

Facelift od € 1 350
Abdominoplastika od € 1 350
Lifting pŕs   od € 1 550
Korekcia viečok od € 650
Lifting krku   od € 700
Lifting čela od € 750
Operácia nosa od € 1 050
Zväčšenie pŕs od € 1 400
Redukcia pŕs od € 1 800

 

Bez skrytých poplatkov!
Celý cenník »

Bezplatná konzultácia

Online konzultácia z pohodlia domova

Sme Vám k dispozícii aj prostredníctvom online konzultácii z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nám zašlete fotografie oblastí, ktoré si chcete nechať ošetriť a naši plastickí chirurgovia ich online posúdia.

 

MÁM ZÁUJEM O ONLINE KONZULTÁCIU
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.