Zväčšenie pier

Zväčšenie pier chirurgicky, implantátmi alebo dermálnymi výplňami. Pery sú časťou ľudského tela, ktoré sú od nepamäti považované za symbol zmyselnosti. Snáď každá žena túži po krásnych, plných perách čo dokazuje aj fakt, že procedúra zväčšovania pier je v súčasnosti jedným z najpodstupovanejších zákrokov nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Lip-Lift.jpg
MÁM ZÁUJEM O ZVÄČŠENIE PIER Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné
Cena od 150 žiadné skryté poplatky
Hlavné dôvody pre procedúru
  • Konzultácia z pohodlia domova
  • Špičkové vybavenie
  • Atraktívne ceny
  • Špecializovaný tím lekárov
  • Bezplatné konzultácie
Termín zákroku
Čas zákroku:
1 - 2 hod.
Anestéza:
lokálna
Doba zotavenia:
1 - 2 týždne
Pobyt na klinike:
nie je potrebný
Návrat do práce:
7 dni

Zväčšenie pier chirurgicky, implantátmi alebo dermálnymi výplňami. 

Plastická chirurgia a estetická dermatológia sú dve medicínske oblasti, ktoré svojími inovatívnymi metódami poskytujú riešenie chybičiek krásy v oblasti pier.

 

lifting-pier-opticky-zvacsuju-pery.jpg

 

Dermálne výplne s obsahom kyseliny hyalurónovej sú účinnou metódou dodania objemu a modelácie pier, a taktiež  úpravy rôznych asymetrií.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Cenník zákrokov zväčšenia pier

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
Lifting pier
Nadvihnutie hornej pery chirurgicky
500 €
Zväčšenie pier výplňami
Zväčšenie jednej pery kyselinou hyaluronovou
od 150 €
Zväčšenie pier PermaLip
Plastická operácia zväčšenia pier implantátmi Permalip
od 550 €

 

 

Kyselina hyalurónová

Je najpopulárnejšou formou zväčšovania pier vďaka tomu, že prestavuje rýchle a neinvazívne riešenie problému úzkych pier.

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri uchovávaní vlhkosti a flexibility pokožky.

Starnutím dochádza k poklesu prirodzenej tvorby kyseliny hyalurónovej, avšak tento problém je v dnešnej dobe riešiteľný vďaka injektovateľným dermálnym výplniam s obsahom tejto pleti prospešnej látky.

Na klinike Hebe využívame výplne prestížneho francúzskeho výrobcu STYLAGE, ktoré okrem vysokokvalitnej kyseliny hyalurónovej obsahujú tiež prírodné antioxidanty a lokálne anestetikum lidokaín.

 

Cena za zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
Zväčšenie pier výplňami
Zväčšenie jednej pery kyselinou hyaluronovou
od 150 €

 

 

Pre koho je vhodné zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou?

zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je vhodnou alternatívou pre Vás, ak túžite dodať Vaším perám objem alebo nadvihnúť kútiky úst a bojíte sa podstúpiť zväčšenie pier chirurgicky. Ďalšou výhodou injekčného zväčšovania pier, okrem miniinvazívnosti je to, že sa vyhnete tvorbe jaziev, ktorým sa v prípade chirurgického zákroku nedá úplne vyhnúť.

 

Pre koho nie je vhodné zväčšenie pier kyselinou hyaurónovou?

V prípade, ak máte alergiu na kyselinu hyalurónovú alebo lokálne anestetikum lidokaín, nie je táto forma augmentácie pier vhodnou alternatívou pre Vás. Zákrok zväčšovania pier za pomoci vstrekovania kyseliny hyalurónovej sa odporúča odložiť, ak ste v priebehu tehotenstva alebo dojčíte.

 

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Lekár Vám miesto, na ktorom zákrok prebehne vydenzifikuje a následne do pier vstrekne kyselinu hyaurónovú za pomoci jemnej, tenučkej ihly.

Pred samotným zákrokom, nie je potrebné použitie anestézie, pretože, anestetikum lidiokaín je obsiahnuté priamo vo výplňových materiáloch značky STYLAGE, ktoré na našej klinike využívame.

Je dôležité mať na pamäti, že v čase zákroku nesmie sa v ošetrovanej oblasti nesmie vyskytovať otvorená rana alebo prejavy zápalu. Dĺžka trvania zákroku je v priemere 15 – 30 minút.

 

Vedľajšie účinky kyseliny hyalurónovej

Procedúra zväčšovania pier kyselinou hyalurónovou je vo všeobecnosti považovaná za veľmi bezpečnú. Najčastejšie možné vedľajšie účinky ako opuch, začervenanie, modrinky a svrbenie zvyčajne ustúpia do niekoľkých minút až troch dní. Zriedkavými rizikami sú alergická reakcia na niektorú z látok obsiahnutú vo výplni, nevstrebanie sa kyseliny hyalurónovej do pier, asymetria, zápal alebo vytekanie výplne v oblasti vpichov.

 

Doba zotavenia

Tento druh zákroku si nevyžaduje domácu liečbu ani to, aby ste sa vzdávali práce či iných bežne vykonávaných aktivít.

 

Trvácnosť výsledkov

Výsledný efekt je po zväčšovaní pier kyselinou hyalurónovou obmedzený na dobu zhruba 6 – 12 mesiacov v závislosti od množstva kyseliny hyalurónovej vo výplni. Dôležitý faktor  tiež zohráva to či máte / nemáte sklony k problematickému hojeniu rán. Pre zvýšenie účinnosti sa odporúča podstupovať procedúru opakovane.

 

Zväčšenie pier PermaLip implantátmi

Novým trendom pri zväčšovaní pier sú PermaLip implantáty. Aj keď implantáty nie sú úplnou novinkou na trhu, techniky a metódy používané na zväčšenie pier sa stále vyvíjajú a to tak, aby pery vyzerali čo najprirodzenejšie.

PermaLip je mäkký silikónový implantát, ktorý je určený výhradne pre zväčšenie pier. Je vyrobený zo silikónového elastomeru, ktorý umožňuje tvarovanie zodpovedajúce rozmerom pier. Môžete si ním dať zväčšiť hornú, spodnú, respektíve aj obidve pery a máte možnosť výberu z rôznych veľkostí podľa Vašich preferencií.

 

Cena za zväčšenie pier implantátmi PermaLip

Zákrok plastickej chirurgie Cena (EUR)
Zväčšenie pier PermaLipPlastická operácia zväčšenia pier implantátmi Permalip od 550€

 

 

Pre koho je vhodné zväčšenie pier implantátom Permalip?

Augmentácia pier pomocou implantátu je dobrá voľba pre Vás, ak si želáte plnšie pery a hľadáte alternatívu s trvalým efektom, čo v prípade injektovateľných výplní pier kyselinou hyalurónovou nie je možné.

Podľa názoru lekárov pery zväčšené permanentným implantátom vyzerajú často prirodzenejšie než po augmentácii injekčnými výplňami. Implantát je tiež správnou voľbou pre Vás, ak ste alergická na kyselinu hyalurónovú alebo ďalšiu zložku obsiahnutú vo vstrekovateľných výplniach.

 

Pre koho nie je vhodný implantát pier?

Je potrebné vziať na vedomie, že každý chirurgický zákrok zanecháva jazvu a zväčšenie pier implantátom nie je výnimkou. V prípade bezproblémového hojenia je výsledná jazva takmer neviditeľná.

Zväčšenie pier vložením permanentného implantátu sa Vám však neodporúča ak máte sklon k tvorbe abnormálnych hypertrofických či  keloidných jaziev alebo ak máte predpoklad k tomu, že Vaše telo neprijme cudzí materiál.

 

Procedúra Permalip

Plastický chirurg vloží implantát do pier cez malé rezy v rohu Vašich úst. Umiestnenie implantátu musí byť prevedené bezchybne, v centrálnej časti pier, v strede. Procedúra sa vykonáva v lokálnej anestézii a dĺžka trvania zákroku je približne 30 minút.

 

Trvácnosť výsledkov

Silionové implnatáty Permalip zaručujú trvalý efekt plných pier.

 

Možné vedľajšie účinky pri permalipe

Opuch a modrinky sú krátkodobého charakteru, zvyčajne ustúpia do 7-10 dní.

Zriedkavé možné riziká sú infekcia, zmena polohy implantátu, asymetria, hrčky, alergická reakcia, nepriatie cudzieho materiálu, zlé hojenie alebo prílišné jazvenie.

 

Doba zotavenia

Pooperačné hojenie po tomto druhu zákroku je sprevádzané opuchom pier, ktorý trvá zvyčajne 7 – 10 dní. Na zmiernenie pooperačných opuchov sa odporúča počas dňa neležať, spať vo vyvýšenej polohe a používať ľadové obklady.

Odporúča sa sledovať správnu polohu implantátu. V prípade mierneho posunu je možné implantát jemne vmasírovať do správnej polohy.

 

Lifting pier

Nadvihnutie hornej pery, známe tiež ako Lifting pier je riešením problému tenkej hornej pery chirurgickou metódou. Liftingom pier sa skracuje prehlbenina hornej pery (medzera medzi nosom a hornou perou).

Táto procedúra je tiež využívaná na vyzdvihnutie kútikov úst u ľudí, ktorým pery ovisli v dôsledku starnutia. Nadvihnutie ústnych kútikov eliminuje z tváre výraz „večne smutného človeka”. Je viacero chirurgických metód liftingu pier, a každý sa špecializuje na korekciu konkrétnej oblasti hornej pery.

 

Cena liftingu pery chirurgicky

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
Lifting pier
Nadvihnutie hornej pery chirurgicky
 500 €

 

Pre koho je vhodný lifting pier

Ak hľadáte variantu zvýraznenia hornej pery, ktorá nezanecháva efekt neprirodzene opuchnutých pier, je lifting pier vhodnou voľbou pre Vás. Ak Vás trápi pokles kútikov úst, ktorý Vám pridáva na veku a vytvára smutný výraz na tvári, je tento problém riešiteľný práve chirurgickým podvihnutím ústnych kútikov.

 

Pre koho nie je vhodný lifting pier

Je potrebné si uvedomiť že samotným liftingom pery vyzerajú opticky väčšie, avšak ich objem sa reálne nezmení. Ak si želáte zväčšiť objem Vašich pier, o tento efekt sa postarajú dermálne výplne kyselinou hyalurónovou, alebo implantáty.

Podobne ako v prípade trvalých implantátov sa Vám neodporúča absolvovať chirurgický zákrok nadvihnutia pery, ak máte predispozíciu k prílišnému jazveniu alebo problematickému hojeniu rán.

 

Procedúra liftingu pier

Je viacero metód liftingu pier v závislosti od oblasti hornej pery, ktorú si želáte k. Horná pera sa môže nadvihnúť prostredníctvom rezu pozdĺž okraja pery. Nadvihnutie kupidových oblúkov sa vykonáva v tvare polmesiačikov pod nosom v blízkosti nosných dierok.

Skrátenie priestoru medzi nosom a hornou perou, a taktiež podvihnutie strednej časti hornej pery je možné dosiahnuť prostredníctvom rezu, ktorý vedie pozdĺž spodnej línie spodnej časti nosa od jednej nosovej dierky k druhej. Polkes ústnych kútikov je možné korigovať rezom nad kútikmi hornej pery a následným odstránením malého množstva kože.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Možné vedľajšie účinky po liftingu pier

Opuch, modrinky alebo dočasná zmena citlivosti sú bežne vyskytujúcim sprievodným javom po absolvovaní chirurgického vydvihnutia hornej pery. Tieto vedľajšie účinky sú prechodného charakteru a zvyčajne ustúpia do 1 – 2 týždňov.

Riziká, ktoré sa môžu v súvislosti s týmto zákrokom vyskytnúť hoci veľmi zriedka sú infekcia, hematóm, alergické reakcie, nadmerné jazvenie, asymetria, alebo narušenie hlbších štruktúr.

 

Doba zotavenia po vyzdvihnutí pier

Opuch a modriny zvyknú pri dobrom hojení zmiznúť 1 – 2 týždňa od uplynutia zákroku. V období hojenia je odporúčané vyhýbať sa fajčeniu, aby sa predišlo komplikáciám ako zvýšenie krvácania, zhoršené hojenie a v krajnom prípade nekróza kože.

 

Trvácnosť zákroku

Po absolvovaní chirurgického zákroku liftingu pier je efekt operácie trvalý.

nadvihnutie pery po zákroku

 

MÁM ZÁUJEM O ZVÄČŠENIE PIER Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Špecialisti na Zväčšovanie pier

Potrebujete poradiť pri výbere správneho zákroku? Vyberte si metódu zväčšenia pier a dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Doktor Gajdoš sa intenzívne venuje širokému spektru plasticko-rekonštrukčných zákrokov na tvári a tele....
View MUDr Gajdoš's profile »

MUDr. Jarmila Hudáková

MUDr. Jarmila Hudáková patrí medzi najvyhľadávanejších odborníkov v oblasti plastickej chirurgie, najmä pre...
View MUDr Hudaková's profile »

MUDr. Darina Oravcová, PhD.

Doktorka Oravcová je skúsená slovenská lekárka s atestáciou v odbore plastická chirurgia. Absolvovala...
View MUDr Oravcová's profile »

MUDr. Peter Mertan

Skúsený a uznávaný odborník v odbore plastická chirurgia, s dlhoročnou praxou nielen v Českých...
View MUDr Mertan's profile »

MUDr. Petra Lichvárová

MUDr. Petra Lichvárová, renomovaná odborníčka v oblasti plastickej chirurgie, absolvovala medicínske...
View MUDr Lichvarová's profile »
MÁM ZÁUJEM O ZVÄČŠENIE PIER Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Cenník zákrokov

Facelift od € 1 350
Abdominoplastika od € 1 350
Lifting pŕs   od € 1 550
Korekcia viečok od € 650
Lifting krku   od € 700
Lifting čela od € 750
Operácia nosa od € 1 050
Zväčšenie pŕs od € 1 400
Redukcia pŕs od € 1 800

 

Bez skrytých poplatkov!
Celý cenník »

Bezplatná konzultácia

Online konzultácia z pohodlia domova

Sme Vám k dispozícii aj prostredníctvom online konzultácii z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nám zašlete fotografie oblastí, ktoré si chcete nechať ošetriť a naši plastickí chirurgovia ich online posúdia.

 

MÁM ZÁUJEM O ONLINE KONZULTÁCIU
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.