SlimLipo

SlimLipo prináša efektívny a šetrný spôsob, ako sa zbaviť podkožného tuku a zároveň zabezpečí napnutie pokožky.

slimlipo.jpg
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné
Cena od 1 090 žiadné skryté poplatky
Hlavné dôvody pre procedúru
 • Konzultácia z pohodlia domova
 • Špičkové vybavenie
 • Atraktívne ceny
 • Špecializovaný tím lekárov
 • Bezplatné konzultácie
Termín zákroku
Čas zákroku:
1 - 2 hod.
Anestéza:
lokálna / celková
Doba zotavenia:
1 - 2 týždne
Pobyt na klinike:
nie je potrebný
Návrat do práce:
3 - 7 dní

 

Slim Liposukcia - Laserová liposukcia

Ak vás trápi celulitída, uvoľnená koža, alebo neželaný tuk na vašom tele, pomôcť vám môže nová metóda liposukcie nazývaná tzv. SlimLipo. Metóda SlimLipo je zameraná na tavenie tuku, pri ktorom využíva najnovšiu technológiu laseru v spojení s odbornými postupmi našich plastických chirurgov. 

SlimLipo prináša efektívny a šetrný spôsob, ako sa zbaviť podkožného tuku a zároveň zabezpečí napnutie pokožky. Metóda zaručuje viditeľné výsledky hneď po zákroku a eliminuje výskyt nežiadúcich účinkov a komplikácii. Často je SlimLipo vykonávaná spoločne s tumescenčnou liposukciou.

 

laserova liposukcia slimlipo vyhody

 

Prístroj SlimLipo bol navrhnutý tak, aby mal čo najideálnejšie vlnové dĺžky laseru, ktoré efektívne narušia tukové tkanivá a zabezpečia dokonalé výsledky liposukcie. 

Klienti, ktorí absolvovali zákrok SlimLipo poukazujú na jej výborné výsledky hneď po zákroku, na minimálne bolesti, opuchy a pod. Ak bola SlimLipo vykonaná v menšom rozsahu (na menšej oblasti), môže klient naplánovať návrat do práce hneď na druhý deň.

 

Cena Slim Liposukcie

Ponúkame klientom plastické operácie za výhodné ceny. V prípade Liposukcie ponúkame mnoho metód a možností, ktoré sú dostupné v rôznych cenových kategóriách. Cena záleží od rozsahu a od počtu problémových oblastí, ako aj od množstva odsatého tuku.

 

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
SlimLipo
Odstránenie nadbytočného tuku
od 1 090 €

 

Priebeh zákroku SlimLipo

SlimLipo prebieha pomocou laserového lúča, ktorý zabezpečí, že koža a podkožie je fixované k spodnej vrstve, čím sa eliminuje vznik nerovností. Modelácie tela je vykonávaná pomocou špeciálnej kanyly, ktorá má v sebe zabudovanú laserovú sondu. Laserový paprsok rozruší a rozpustí tukové bunky, ktoré následne plastický chirurg odsaje.

Tým, že sa podkožný kolagén pri zákroku nahrieva, dochádza k tzv. Liftingovému efektu ošetrovaných oblastí. Tento efekt zabezpečuje, že po zákroku klient stratí výrazný objem tukového tkaniva, no zároveň je jeho pokožka vypnutá a elastická. 

Ak sa klient rozhodne pre Slim liposukciou v oblasti stehien, alebo bokov docieli tým aj esteticko-kozmetický výsledok, keďže dochádza k odstráneniu celulitídy.

Diagram metódy Slim Lipo

 

Pre koho je metóda SlimLipo vhodná?

 • Pre klientov, ktorí majú strach z klasickej liposukcie.
 • Pre klientov vo veku od 40 do 50 rokov, u ktorých už kože nie je taká elastická. 
 • Pre klientov, ktorí si chcú nechať upraviť oblasti ako je podbradok, paže, brucho, alebo oblasť vnútorných stehien.

 

Mám záujem o SlimLipo
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Výhody metódy SlimLipo:

 • Je to jedna z najšetrnejších a minimálne invazívnych metód liposukcie.
 • Je bezbolestná.
 • Nie je pri nej nutná celková anestéza.
 • Odstráni nahromadený tuk z oblastí, kde nepomáhajú diéty a cvičenie.
 • Pri jednom zákroku je možné odsať akékoľvek množstvo prebytočného tuku.
 • Po zákroku je pokožka stiahnutá, pevná a znova elastická.
 • Po zákroku nevznikajú na koži nerovnosti, hrbole, ani žiadne kožné nadbytky, ako pri klasickej liposukcii.
 • V oblasti nôh odstraňuje celulitídu.
 • Výsledky sú viditeľné hneď po zákroku a sú trvalé.

 

Rekonvalescencia po SlimLipo

Doba zotavovania sa po zákroku SlimLipo je porovnateľná, ako pri ostatých metódach liposukcie. Po zákroku je potrebné dopriať si aspoň 24 hodinový oddych bez akejkoľvek námahy, no potom je klient schopný robiť čokoľvek, ak to nie je výrazne fyzicky namáhavé. Športu sa klient môže začať venovať približne po mesiaci. 

Dôležitým bodom celého zákroku je pravidelné nosenie pooperačného fixačného prádla, ktoré urýchľuje proces hojenia. Prádlo sa po zákroku nesmie vyzliecť po dobu 24 hodín a najbližšie 4 mesiace je potrebné, aby ho klient pravidelne nosil (ak to lekár neurčí inak). 

Po SlimLipo sa neodporúča kúpanie vo vani, bazéne, mori a vírivkách, pretože je nutné, aby sa vzniknuté ranky úplne zahojili. 

 

Mám záujem o SlimLipo
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

 SlimLipo výsledky po zákroku

Výsledok po zákroku SlimLipo je trvalý a viditeľný ihneď. No na definitívny výsledok zákroku si musí každý klient chvíľu počkať, pretože výsledný efekt zákroku môžeme hodnotiť, až po 6 mesiacoch. Po pol roku dochádza k dozretiu jaziev a kože, čo môžeme považovať za konečný bod hojenia. 

Výsledky Slim liposukcie sú vynikajúce, trvácne a najmä bezbolestné, práve preto je táto metóda veľmi obľúbená. SlimLipo možno kombinovať aj s abdominoplastikou.

 

Skúsenosti a recenzie s metódou SlimLipo

slimlipo pred a po zakroku

Výsledok Lipoabdominoplastiky pred a 3 mesiace po zákroku, dĺžka operácie 3 hodiny, rekonvalescencia 2 týždne

Operoval MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

 

Recenzie

Nie len profesionálny, ale aj ľudský prístup celého tímu. Príjemní ľudia s veľkým srdcom. Vytvoria atmosféru pokoja a pohodlia domova. Mate...
Prečítajte si recenziu
Zákrok som podstúpila na základe referencií z internetu lebo som sa nevedela rozhodnúť. Príjemné prostredie a ľudia, ktorí tam pracujú ma...
Prečítajte si recenziu
Chcem vyjadriť pochvalu Hebe, nakoľko som aj po roku spokojná s výsledkom práce šikovných a veľmi milých lekárov, ktorí svoju prácu robia s...
Prečítajte si recenziu
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Slim Liposukcia po zákroku

Výsledok Lipoabdominoplastiky pred a 3 mesiace po zákroku, dĺžka operácie 3 hodiny, rekonvalescencia 2 týždne

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Ako je spomenuté v otázke vyššie ak je Slim Lipo vykonaná v lokálnej anestéze, nie je potrebný pobyt na klinike. V prípade, že zákrok absolvujete v celkovej anestéze je potrebný 24 hodinový pobyt na klinike, kde ste zákrok absolvovali.

Vo všeobecnosti pri zákroku SlimLipo uvádzajú pacienti malú bolestivosť, minimálne opuchy a modriny. Bolesť po SlimLipo je podobná silnejšej svalovke, ktorá trvá pár dní po zákroku. SlimLipo je preto efektívna a bezbolestná metóda, ktorá eliminuje možné komplikácie a riziká.

Zákrok je samozrejme vhodným a efektívnym riešením aj pre mužov.

Zákrok trvá maximálne 2 hodiny, čo však záleží od množstva a rozsahu ošetrovaných oblastí.

Zákrok môže byť pri metóde SlimLipo vykonaný v lokálnej, ale aj celkovej anestéze. Voľba vhodnej anestézie pri metóde Slim Lipo záleží na vašom zdravotnom a psychickom stave, ako aj na odporúčaniach plastického chirurga.

Výsledky po zákroku SlimLipo sú viditeľné ihneď po absolvovaní operácie. Definitívny výsledok je však možné spozorovať po cca pol roku, kedy sú už jazvy po zákroku dostatočné zahojené.

Keďže po zákroku Slim Lipo je malá bolestivosť, len mierne opuchy a modriny je u väčšiny klientov možné ísť už na druhý deň späť do práce. Samozrejme ak nebola SlimLipo vykonávaná vo veľkom rozsahu a v celkovej anestéze, vtedy je už potrebné, aby klient zostal aspoň 1 nos na klinike.

Po SlimLipo je potrebné dodržiavanie rovnakých pooperačných rád, ako pri klasickej Liposukcii a je nutné nosenie pooperačného prádla.

Metóda SlimLipo odstraňuje tukové bunky natrvalo, bunky sa už nedokážu obnoviť. No po zákroku je potrebné dodržiavať zdravý životný štýl, aby ste predišli tvorbe a ukladaniu nových tukových buniek.

Ak budete dôsledne dodržiavať zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa zdravú stravu a aktívny pohyb výsledky zákroku SlimLipo budú trvalé a vám sa podarí udržať si štíhlu líniu.

Metóda SlimLipo funguje na základe lasera, ktorý pôsobí na dvoch úrovniach. Prvá vlna laseru rozpúšťa tukové bunky a druhá vlna pôsobí do hĺbky kože, pričom spôsobuje jej retrakciu (čiže stiahnutie). Pri zákroku SlimLipo je koža po odsatí tukového tkaniva opäť stiahnutá a vypnutá.

Samozrejme aj s metódou SlimLipo sú spojené isté riziká, no ak sa zveríte do rúk odborníka, ktorý ma pri vykonávaní zákroku bohaté skúsenosti, nič vám pri zákroku nehrozí.

Výhody SlimLipo:

 • Metóda je rýchla a komfortná
 • Tukové tkanivo odstráni natrvalo
 • Vypína a sťahuje pokožku
 • Eliminuje vznik nerovností a previsov
 • Eliminuje vznik modrín a opuchov
 • Rieši všetky problematické partie na tele
 • Je bezbolestná

Pri zákroku Slim lipo môže plastický chirurg ošetriť viac oblastí naraz. V prípade, ak chce klient malé oblasti v menšom rozsahu, je zákrok možné vykonať v lokálnej anestéze. Ak je klient indikovaný na viac väčších oblastí, je zákrok potrebné vykonať v celkovej anestéze.

Pri osobnej konzultácii plastický chirurg zhodnotí, koľko oblastí je možné pri zákroku ošetriť a aké množstvo tuku je možné odstrániť.

Špecialisti na Liposukciu

Metódou SlimLipo odstránime tuk pomocou najnovšej technológie laseru. Dohodnite si konzultáciu na Slim Lipo s odborníkom na Liposukciu.

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Doktor Gajdoš sa intenzívne venuje širokému spektru plasticko-rekonštrukčných zákrokov na tvári a tele....
View MUDr Gajdoš's profile »

MUDr. Peter Mertan

Skúsený a uznávaný odborník v odbore plastická chirurgia, s dlhoročnou praxou nielen v Českých...
View MUDr Mertan's profile »

MUDr. Petra Eliášová Dutková

MUDr. Petra Eliášová Dutková je plastická chirurgička s dôrazom na esteticko-rekonštrukčné operácie...
View MUDr Eliášová Dutková's profile »
MÁM ZÁUJEM O SLIMLIPO Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

Cenník zákrokov

Facelift od € 1 350
Abdominoplastika od € 1 350
Lifting pŕs   od € 1 550
Korekcia viečok od € 650
Lifting krku   od € 700
Lifting čela od € 750
Operácia nosa od € 1 050
Zväčšenie pŕs od € 1 400
Redukcia pŕs od € 1 800

 

Bez skrytých poplatkov!
Celý cenník »

Bezplatná konzultácia

Online konzultácia z pohodlia domova

Sme Vám k dispozícii aj prostredníctvom online konzultácii z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nám zašlete fotografie oblastí, ktoré si chcete nechať ošetriť a naši plastickí chirurgovia ich online posúdia.

 

MÁM ZÁUJEM O ONLINE KONZULTÁCIU
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.