MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Doktor Gajdoš sa intenzívne venuje širokému spektru plasticko-rekonštrukčných zákrokov na tvári a tele. Špecializuje sa na esteticko-rekonštrukčné operácie prsníkov a mikrochirugiu. Dokonalé výsledky zákrokov dosahuje prostredníctvom precíznej predoperačnej a pooperačnej starostlivosti o klienta. Doktor apeluje na dôležitosť pooperačnej starostlivosti, ktorá prispieva k dlhodobému estetickému výsledku zákroku.

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Plastický chirurg

Pre doktora Gajdoša je typický ľudský a vysoko profesionálny prístup ku všetkým svojim pacientom. V oblasti plastickej a estetickej medicíny uprednostňuje prirodzene vyzerajúce partie a veľkosti na tele.

Štúdium ukončil v roku 2012 s vyznamenaním a červeným diplomom na Lekárskej fakulte UPJŠ - v odbore všeobecné lekárstvo. Počas svojho štúdia absolvoval semester na Faculty of Medicine University of Turku, Finland. Zároveň ukončil špecializované štúdium odbor plastická chirurgia, kde získal atestáciu. Následne bol zaradený na štúdium tretieho stupňa - doktorandské štúdium.

 

mudr-gajdos-pocas-operacie.jpg

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA počas rekonštrukcie prsníka onkologickej pacientky

 

V roku 2017 sa stal špecialistom v odbore plastická chirurgia a v roku 2018 získal titul MBA v oblasti manažmentu zdravotníctva. 

Počas štúdia vykonával študentskú vedeckú odbornú činnosť zameranú na mikrochirurgiu, vďaka čomu získal odborné plasticko - chirurgické zručnosti. V súčasnosti pôsobí na klinike plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach a na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Nemocnici Košice – Šaca. V roku 2018 sa stal osobnosťou roka v Nemocnici Šaca.

 

mudr-gajdos-osobnost-roka.jpg

 

Kurzy, stáže, školenia, kongresy: 

 • Stáž na University Medical Centre Ljubljana.
 • Stáž na Klinike plastickej a estetickej chirurgie Brno.
 • Stáž v Ústave chirurgie ruky a plastickej chirurgie vo Vysokom nad Jizerou.
 • Stáž na Klinike plastickej chirurgie UK Bratislava.
 • Je aktívnym účastníkom medzinárodných a domácich kongresov v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie, chirurgie ruky, popálenín a akútnej medicíny. 
 • Je autorom viacerých odborných publikácii a učebných textov.

 

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Certifikáty: 

 • Oblasť laserovej medicíny
 • Oblasť botulotoxínu
 • Oblasť výplňových materiálov
 • Oblasť liposukcie
 • Oblasť výživy

mudr-gajdos-na-operacnej-sale.jpg

 

Fotografie pred a po zákroku

Pozrite si výsledky práce pred a po plastickej operácii uvidíte čo môžete približne od zákroku očakávať.

fotografie-pred-a-po.jpg

 

Tel: 0915 321 384
Email: info@hebe.sk

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.