Plastická chirurgia Košice

Na klinike plastickej chirurgie v Košiciach, máte možnosť absolvovať zákrok v moderne zariadených a špičkovo vybavených ambulanciách.

 

Pri zákroku sa bude o vás starať odborný tím plastických chirurgov a zdravotné sestry na profesionálnej a hlavne ľudskej úrovni. Na klinike v Košiciach si vážime rozhodnutie každého klienta, ktorý sa rozhodne pre našu kliniku a preto ponúkame kvalitné odvedenú prácu za tie najdostupnejšie ceny. Radi vám pomôžeme pri dohodnutí osobnej konzultácie a správnom výbere plastického chirurga. 

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Zákroky plastickej chirurgie v Košiciach

Na klinike plastickej chirurgie v Košiciach nájdete v ponuke množstvo zákrokov, pri ktorých tím odborníkov kladie dôraz na prirodzenosť a kvalitnú pooperačnú starostlivosť. Pri každom odvedenom zákroku si zakladajú na odbornosti a osobnom prístupe ku klientovi. Pri výbere zákroku vám radi prispôsobíme voľné termíny a zodpovieme všetky prípadne otázky. 

V prípade nedostupnosti voľného termínu na klinike v Košiciach ponúkame možnosť konzultácie na klinikách v Bratislave a klinike plastickej chirurgie v Prahe

 

 

Plastické operácie pŕs

Pomáhajú dosiahnuť požadovaný tvar a veľkosť prsníkov. Sú vhodné nie len pre ženy, ale aj pre mužov.​

Plastické operácie – telo

​Plastické operácie na vylepšenie nedostatkov v oblasti tela vykonávané v lokálnej a celkovej anestéze.

Tím plastických chirurgov Košice

Dohodnite si konzultáciu s plastickými chirurgami, informujte sa o možnostiach a voľných termínoch na klinike v Košiciach.

viacchirurgov

Cenník zákrokov estetickej a kozmetickej chirurgie v Košiciach

Ceny zákrokov sa snažíme prispôsobiť tak,aby boli čo najdostupnejšie. Pri pravidelnom sledovaní našich internetových stránok, nájdete počas roka rôzne atraktívne zľavy a akcie. Uvedené ceny sú informatívne a výsledná cena záleží od osobnej konzultácie s plastickým chirurgom.

 

Plastický chirurg v Košiciach 

Uznávaným plastickým chirurgom na klinike v Košiciach je napríklad MUDr. Juraj Gajdoš, MBA, ktorý je špecialistom v oblasti plastickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Klienti ho vyhľadávajú na základe dlhoročných skúsenosti a výborných výsledkov zákrokov na tvári a tele. Doktor Gajdoš a jeho kolegovia kladú dôraz na dôkladné pochopenie požiadaviek klienta a dôsledné vysvetlenie jeho možností. Na klinike v Košiciach máte možnosť výberu plastického chirurga, s ktorým vám ochotne pomôžeme,aby ste dosiahli čo najlepšie možné výsledky.

 

Konzultácie na klinike plastickej chirurgie v Košiciach

Klientom sa snažíme čo najviac vyhovieť a prispôsobiť voľné termíny osobných konzultácii s vybraným plastickým chirurgom. Pri osobnej konzultácii sa plastický chirurg snaží čo najlepšie pochopiť klienta a vysvetliť mu reálne možnosti výsledku zákroku. Plastický chirurg vám vysvetlí celý postup od konzultácie až po dôkladnú pooperačnú starostlivosť po zákroku.

 

Bezplatná konzultácia

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.