Deep Plane Facelift

Účinnú metódu SMAS Facelift aktuálne predbieha ešte efektívnejšia novinka na trhu, známa pod názvom Deep Plane Facelift. Pre jej prirodzené a dlhodobé výsledky, ktoré trvajú aj 12 rokov ju vyhľadáva obrovské množstvo klientov po celom svete.

lifting-tvare-pred-a-po.jpg

Metóda deep plane facelift

Deep plane Facelift zasahuje do hlbokých štruktúr tváre až pod úroveň SMAS, kde dokáže efektívnejšie zlepšiť estetiku tváre klienta. Metóda pôsobí hlboko v tkanivách pokožky, kde dokáže zmeniť štruktúru tváre, uvoľniť väzy, premiestniť nadbytočnú kožu a tuk.

Klienet si často myslí, že ide o invazívnejšiu metódu ako je SMAS Facelift. No metóda Deep Plane je naopak menej invazívna, ako metóda SMAS, pretože pokožka a svaly ostávajú pripojené k pôvodnému systému. Pri metóde SMAS sú jednotlivé vrstvy a tkanivá oddelené, čo spôsobuje väčšiu traumu tkanív.

diagram smas facelift

Priebeh zákroku SMAS Facelift, počas ktorého sa SMAS sval preloží a natiahne. Sval sa neuvoľnuje od hlbokých vrstiev tváre a tým, že sa naťahuje a je pod napätím paradoxne výsledok nemusí byť dlho trvajúci.

 

Pri metóde Deep plane chirurg dosiahne dôkladnejšie nadvihnutie tkanív a to bez nutnosti ich silného sťahovania. Tým zabezpečí prirodzený vzhľad tváre a výsledky zákroku sú omnoho dlhodobejšie, ako pri iných technikách.

Deep plane Facelift je zameraný najmä na strednú a spodnú časť tváre, pretože účinne odstraňuje nasolabiálne ryhy. Chirurgovia ju odporúčajú pretože má dramatické a dlhodobé výsledky.

štruktúra podkožného tkaniva tváre

Počas operácie Deep plane Facelift sa operácia vykonáva pod svalom SMAS. Väzivové tkanivo sa uvoľňuje.

 

deep plane face lift presunutie svalu smas

SMAS sval sa nadvihne a presunie bez toho, aby bol pod napätím alebo sa naťahoval.

 

Odstránenie nadbytočnej kože počas deep plane faceliftu

Nadbytočná koža sa odstráni a zošije nevstrebateľným šitím.

 

Unikátna metóda Deep Plane aj na Slovensku

Na vykonanie metódy Deep plane sú potrebné odborné znalosti a zručnosti, pretože táto metóda funguje na úplne inej úrovni tkaniva. Práve kvôli komplikovanému postupu zákroku, nie je veľa lekárov, ktorí v súčasnosti vykonávajú túto metódu.

Na Slovensku ju vykonáva ako jeden z mála, plastický chirurg MUDr. Juraj Gajdoš, MBA, ktorý disponuje dostatočnou kvalifikáciou a skúsenosťami s vykonaním tejto metódy (výsledky jeho práce si môžete pozrieť na fotografiách vyššie). Aj napriek náročnosti tejto techniky, má MUDr. Juraj Gajdoš, MBA vynikajúce, prirodzené výsledky svojej práce a mnoho spokojných klientov.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Lifting tváre cena

Zákroky plastickej chirurgie Cena (EUR)
Face Lift - Mini, MidStredná časť tváre od 1 350 €
Face Lift - SMAS, klasickýOdstránenie nadbytočnej kože tváre a korekcia podkožných štruktúr od 1 550 €
Face Lift a Neck LiftOdstránenie nadbytočnej kože tváre a korekcia podkožných štruktúr s krkom, s dlhými rezmi za ušami od 1 800 €
Deep Plane Face Lift a Neck LiftOdstránenie nadbytočnej kože tváre a korekcia podkožných štruktúr pod úrovňou SMAS s krkom, s dlhými rezmi za ušami od 2 700 €

 

Pre koho je vhodná technika lifting deep plane

Vhodný kandidát na Deep plane Facelift je starší klient, ktorého trápi výraznejšia laxita čeľuste a krku, alebo hlboké vrásky. Metóda je vhodná pre klientov v dobrom zdravotnom stave.

 

Deep plane Facelift nie je vhodný ak je klient:

  • Tuhý fajčiar
  • Zvyknú sa mu tvoriť keloidné jazvy
  • Má problém so zrážanlivosťou krvi
  • Má iné závažné zdravotné ťažkosti

Priebeh zákroku pomocou metódy deep plane

Zákrok môže chirurg vykonať po podaní sedatív, ale pre čo najväčšie pohodlie a bezpečnosť klienta sa odporúča absolvovať zákrok v celkovej anestézii. Rezy vykonáva plastický chirurg podobne ako pri technike SMAS, kde smerujú pozdĺž vlasovej línie a okolo uší. Pri Deep plane Facelifte sa môže plastický chirurg spolu s klientom rozhodnúť, aj pre odstránenie tukových vankúšikov z líc, čím ešte viac zvýraní strednú časť tváre klienta.

 

Výsledky zákroku technikou deep plane

Výsledkom zákroku je výrazné omladnutie tváre a krku klienta, ktoré má trvácnosť až 10 – 15 rokov, čo iné techniky Facelitu nevedia zaručiť. No ako pri každom zákroku, aj pri Deep plane Facelifte na výsledok zárkoku vplýva starnutie pokožky, životný štýl klienta, slnko a pod.

 

Možné komplikácie po operácii

Po zákroku je potrebné počítať z dlhšou dobou rekonvalescencie, pretože doba zotavenia sa môže pohybovať okolo 3 týždňov. Priebeh hojenia sprevádzajú modriny, opuch a celkové nepohodlie klienta. Prvé 2 týždne po operácii musí klient nosiť sťahovaciu masku (odev), opierku krku a drenáž. Klient by sa mal po operácii šetriť a vyhýbať sa namáhavým činnostiam po dobu 2 týždňov.

 

Možné vedľajšie účinky po operácii:

  • Opuch
  • Modriny
  • Necitlivosť, napätie, brnenie
  • Zjazvenie
  • Asymetria
  • Vypadávanie vlasov a pod.

Deep plane lifting pred a po zakroku

foto pred a po deep plane facelift

Výsledok operácie Deep plane Facelift s dlhými rezmi za ušami kombinovaný s platysmaplastikou, pred operáciou a po zákroku

pred a po facelift fotky

Výsledok operácie Deep plane Facelift s dlhými rezmi za ušami kombinovaný s platysmaplastikou, pred operáciou a po zákroku

facelifting tvare a krku pred a po fotky

Deep plane Facelift s Neck liftom, pred operáciou a po zákroku

lifting tvare a krku pred a po

Výsledok operácie Deep plane Facelift s dlhými rezmi za ušami kombinovaný s platysmaplastikou, pred operáciou a po zákroku

deep plane facelift pred a po

Výsledok Deep plane liftingu tváre s dlhými rezmi za ušami kombinovaný s platysmaplastikou, pred operáciou a po zákroku

 

Obidve techniky Faceliftu dokážu výrazne zvrátiť známky starnutia pokožky, no tu sa vraciame k dôležitosti výberu plastického chirurga, pretože on najlepšie určí, ktorá metóda dokáže dosiahnuť najlepšie výsledky práve pre vás. Snažte sa vždy nájsť chirurga, ktorý drží krok s pokrokom v oblasti plastickej chirurgie a má potrebné zručnosti na vykonávanie nových metód na trhu.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Ďalšie novinky

Hebe centrum

Rozhovor s MUDr. Jurajom Gajdošom, MBA o Deep Plane Facelifte

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA, ako jeden z mála chirurgov na Slovensku, vykonáva najnovšiu metódu Faceliftu - Deep Plane Facelift. Pána doktora sme sa opýtali na prínosy tejto metódy...
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Plastická operácia na splátky

Zákroky plastickej chirurgie je možné štandardne financovať cez splátkový program. Dozviete sa ako financovať plastickú operáciu na splátky
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Deep Plane Facelift

Účinnú metódu SMAS Facelift aktuálne predbieha ešte efektívnejšia novinka na trhu, známa pod názvom Deep Plane Facelift. Pre jej prirodzené a dlhodobé výsledky, ktoré trvajú aj...
Kozmetická chirurgia

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.