MUDr. Petra Lichvárová

MUDr. Petra Lichvárová, renomovaná odborníčka v oblasti plastickej chirurgie, absolvovala medicínske štúdium na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, kde získala hlboké teoretické i praktické znalosti.

MUDr. Petra Lichvárová

Plastický chirurg

Od roku 2010 sa MUDr. Lichvárová venuje práci na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v Košiciach. Jej práca v nemocnici zahŕňala široké spektrum činností, od replantácií a rekonštrukčných operácií až po estetické výkony, čo jej umožnilo získavať cenné skúsenosti a zručnosti.

V rokoch 2015 a 2016 absolvovala stáže v Bratislave a v Brne, čo jej prispelo k ďalšiemu rozvoju v odbore a k získaniu nových perspektív a techník. V roku 2016 úspešne absolvovala atestáciu ako plastický chirurg, čím oficiálne potvrdila svoju kvalifikáciu v tejto špecializácii.

Od roku 2019 je súčasťou tímu na súkromnej klinike v Košiciach, kde sa sústreďuje hlavne na rozvoj estetických operácií. Jej práca je charakteristická inovatívnymi prístupmi a technikami. MUDr. Lichvárová sa stala priekopníčkou v oblasti endoskopického liftingu na Slovensku, čo je procedúra veľmi žiadaná kvôli jej miniinvazívnemu prístupu. Tento výkon ukazuje na jej schopnosť inovovať a prinášať nové metódy do praxe.

 

Dosiahnuté vzdelanie:

  • 2010 absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach
  • 2016 kvalifikačná atestácia v odbore plastická chirurgia

 

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Tel: 0915 321 384
Email: info@hebe.sk

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.