MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriela Šlárka môžete poznať aj z televízneho projektu O 10 rokov mladší, kde pomáhal ľuďom skrášliť svoje telo. Patrí medzi popredných odborníkov na plastickú chirurgiu. Pri svojej práci dbá na precíznosť a profesionalitu. Klienti si pochvaľujú jeho pozitívny a individuálny prístup ku každému zákroku a odborné rady.

MUDr. Gabriel Šlárko

Plastický chirurg

Študoval na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach na Lekárskej fakulte. Získal aj mnoho licencií a certifikátov so špecializáciou na aplikovanie výplňových materiálov, laserovú medicínu a transplantáciu vlasov.

Pravidelne sa zúčastňuje na domácich aj zahraničných seminároch a vedeckých kongresoch z oblasti estetickej, rekonštrukčnej a plastickej chirurgie. Venuje sa aj pedagogickej činnosti, vedie prednášky na domácich aj zahraničných kongresoch a taktiež prispieva do odborných, špecializovaných médií. Spolupracuje aj s traumatologickou, ortopedickou, maxilofaciálnou a neurochirurgickou klinikou.

 

“ U pána dokrora som bola na modelácii pŕs. Veľmi dobrý citlivý prístup a na prsiach si dal záležať. Jazvy sú minimálne takže ich takmer nevidno.”

 

Od roku  2010 do 2017 pôsobil na  Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach. Momentálne pôsobí na klinike v Bratislave.

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Kurzy, stáže, školenia, kongresy: 

  • Stáž na Klinike plastickej chirurgie
  • Stáž v Univerzitnej nemocnici v Ružinove Bratislava
  • Stáž a mikrochirurgický kurz na Klinike plastickej chirurgie
  • Stáž vo Fakultnej nemocnici sv. Anny v Brne 
  • Stáž v talianskej Florencii
  • Kurz estetickej chirurgie v Nemocnici Bulovka v Prahe

 

“ Som asi vyše roka po liposukcii brucha a stehien a výsledok je stále výborný. Pán doktor má zlaté ruky”

 

Členstvá: 

  • Slovenská lekárska komora
  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky (SSCHR)
  • Slovenská spoločnosť Plastickej a Estetickej chirurgie (SSPECH)

 

Tel: 0915 321 384
Email: info@hebe.sk

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.