Potrebujete poradiť? 0917 446 827
Vyskúšajte konzultáciu zdarma

Konzultácie pred vyšetrením vám poskytneme zdarma. Stačí nás kontaktovať.

Plastická chirurgia Bardejov

Nové centrum kozmetickej chirurgie v Bardejovských Kúpeľoch.

Klinika Hebe je zameraná na sprístupnenie kvalitnej plastickej chirurgie v nádhernom prostredí Bardejovských Kúpeľov.

Na mieste, kde sa spája história s prírodou a oddychom Vám naša klinika ponúka osobitnú starostlivosť a nadštandardné služby. Náš tím sa skladá z certifikovaných chirurgov s dlhoročnou praxou v oblasti plastickej chirurgie a profesionálnych zamestnancov, ktorí Vás budú počas vašej cesty za krajším zovňajškom klásť na prvé miesto.

Aj keď je v dnešej dobe podsúvaný názor, že krása je bezprostredne spájaná s mladosťou, naša klinika ponúka svoje služby klientom v každom veku. To ako Vás vníma okolie je síce veľmi dôležité, ale často neobjektívne.

Najdôležitejšie je subjektívne a triezve hodnotenie toho čím Vás obdarila príroda a toho čo už poznačil čas.

Cieľom kliniky Hebe je ponúkať našim klientom kvalitné plastické operácie za prístupné ceny. Našou cenovou štruktúrou sa snažíme plastické operácie sprístupniť naozaj každému, kto túži po krajšom zovňajšku.

 

Klinika Hebe Bardejovske Kupele

Grécka bohyňa večnej mladosti Hebe

Každý človek v istom období svojho života túži zostať večne mladý a krásny. Touto výsadou sa však mohla pýšiť iba grécka bohyňa večnej mladosti Hebe, ktorej meno nesie naša klinika, a to nie náhodou.

Naša klinika Vám modernou cestou ponúka omladzujúce a korektívne chirurgické zákroky novodobej plastickej medicíny výkonávané certifikovanými plastickými chirurgmi na vylepšenie drobných chybičiek krásy a pomyselné vrátenie času o niekoľko rokov dozadu. To všetko za účelom zvýšenia Vášho sebavedomia spojeným s vnútorným pocitom spokojnosti samých so sebou.

Keďže sa určite chcete rozhodnúť pre tú správnu kliniku a vynikajúceho chirurga, na našej klinike Hebe nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa utvrdili vo voľbe vašej procedúry a naši chirurgovia Vám osobne poradia spôsob, akým sa dá dosiahnuť najlepší estetický výsledok.

Na našej klinike Vám ponúkame bezkonkurenčný servis počas prípravy na Vašu plastickú operáciu, bezstarostný priebeh celého procesu samotnej operácie a dôslednú pooperačnú starostivosť. To všetko preto, aby ste si nielen vybrali tú správnu plastickú operáciu a aby Vaša operácia dopadla úspešne, ale hlavne, aby ste sa zo svojho nového vzhľadu mohli tešiť čo najdlhšie.

 

Prečo si vybrať nás?

  • špecializovaný tím lekárov
  • nové a moderné technológie
  • bezkonkurenčné ceny
  • anonymitu v nádhernom prírodnom a pokojnom prostredí Bardejovských Kúpeľov
  • náš tím je upriamený na úplnú spokojnosť klienta a práve Vaša spokojnosť je našou odmenou a vizitkou

 

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo VYPLŇTE FORMULÁR

 

Uskutočňujeme Vaše sny

Každý klient so záujmom o plastickú operáciu má predstavu, čo by chcel na sebe vylepšiť. Našim cieľom je oboznámiť klienta, ktorý druh plastickej operácie je práve na to jeho “vylepšenie” určený a ponúknuť mu plastického chirurga, ktorý sa špecializuje práve v tej danej oblasti.

 

Riziká a obmedzenia

Náš plastický chirurg Vám pri osobnej konzultácii povie, čo sa vo vašom prípade môže danou plastickou operáciou dosiahnuť a aké riziká daná plastická operácia zahŕňa. Od našich chirurgov môžete očakávať dôkladný a pravdivý posudok, a to tiež v závislosti od obmedzení, ktorými môžu byť zdravotný stav, životný štýl, kvalita kože a vek.

 

Odborníci a personál

Všetci odborní zamestnantci kliniky Hebe sú kvalifikovaní a sú držiteľmi náležitých certifikátov a atestácií s dlhoročnou praxou.

MUDr. Richard Ľuník

vedúci lekár

MUDr. M. Shamsaldeen

plastický chirurg

Mgr. Mária Marcinová

zdravotná sestra

Slávka Jaržabková

sanitárna sestra

Mgr. Beáta Kmecová

zdravotná sestra

Martina Andrejovská

kozmetička Beauty Studia

Zuzana Soušková

kozmetička Beauty Studia

RADI VÁM PORADÍME

Neváhajte nás kontaktovať, konzultácie sú zdarma a sú nezáväzne

Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Tieto stránky používajú cookies. Prečítajte si na čo používame cookies a tiež ako chránime osobné údaje.