Plastická operácia na splátky

Zákroky plastickej chirurgie je možné štandardne financovať cez splátkový program. Dozviete sa ako financovať plastickú operáciu na splátky

plasticka-operacia-na-splatky.jpg

 

Zvýšený záujem o plastické operácie prispel k prispôsobeniu sa kliník po celom svete, ktoré sa snažia sprístupniť estetické zákroky, aj pre klientov, ktorí uprednostňujú financovanie v pravidelných splátkach.

Ak aj vy patríte do tejto kategórie klientov, ktorým viac vyhovuje postupné pravideľné splácanie, máme pre vás riešenie. Všetky zákroky plastickej chirurgie je možné štandardne financovať cez splátkový program.

Základné informácie, ktoré potrebujete vedieť pred objednaním zákroku na splátky:

 

Zákrok uhradím v hotovosti, alebo je možná operácia na splátky?

Zákrok môžete uhradiť podľa svojich aktuálnych finančných možností. Spolupracujeme s klinikami plastickej chirurgie, ktoré majú uzatvorenú zmluvu s viacerými splátkovými spoločnosťami.

Po uzavretí zmluvy so splátkovou spoločnostou je možné zákrok uhradiť aj na splátky a klinika tento spôsob platby bez problémov akceptuje.

Náš tip: Pripravujeme možnosť požiadať o bankový bezúčelový úver, ktorý môžete využiť na čokoľvek teda aj na zákrok plastickej chirurgie. Výhodou je výhodnejšia percentuálna miera nákladov oproti splátkovým spoločnostiam a možnosť porovnať podmienky vo viacerých bankách.

 

Splátkové spoločnosti, ktoré vám poskýtnú splátkový kalendár: 

 • Homecredit
 • Quatro

 

Výhodné splátkové podmienky spoločností: 

 • Žiadne skryté poplatky za vybavenie
 • Možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní od uzatvorenia
 • Možnosť vrátenia peňazí splátkovej spoločnosti
 • Možnosť predčasného splatenia úveru
 • Pravideľné splátky

 

Čo znamená financovanie zákrokov estetickej chirurgie na splátky?

Laicky to znamená, že celkovú sumu zákroku si rozdelíte do viacerých splátok, ktoré je jednoduchšie uhradiť postupne (napr. v mesačných splátkach, alebo podľa dohodnutých podmienok) 

Konkrétnejšie ide o spotrebiteľský úver, ktorý slúži na financovanie nadštandartných zdravotných zákrokov. Suma môže byť hradená v plnej výške, alebo sa môže dofinancovať chýbajúca čiastka, ktorú už nehradí zdravotná poisťovňa.

 

financovanie zákrokov na splátky

 

Pre koho je plastická operácia na splátky určená? 

Ak sa rozhodnete pre zákrok na splátky, musíte byť v prvom rade schopný danú pôžičku aj splácať. Každá splátková spoločnosť posudzuje finančné možnosti klienta a jeho schopnosť úver splácať.

Predpokladom schválenia splátkovového úveru v dostatočnej výške je podmienka mať trvalý príjem a dostatočnú bonitu.

V prípade ak je klient v zložitej finančnej situáciu, odporúčame počkať s financovaním zákrokov plastickej chirurgie prostredníctvom splátkových programov. 

Zákroky plastickej chirurgie na splátky sú určené najmä pre: 

 • Samostatne zárobkové osoby
 • Zamestnanci
 • Klienti s iným stabilným príjmom

 

Ako sa môžem vyhnúť pôžičke na zákrok plastickej chirurgie?

 1. Akciové ponuky na zákroky
 2. Kombinované procedúry
 3. Cestujte za krásou

Najlepším a najjednoduhším riešením je pravidelne sledovať aktuálne akcie, výhodné ponuky, súťaže a zľavové kódy.

Informujte sa na našom zákazníckom centre ohľadom aktuálnych promo akcií a sledujte naše sociálne siete. Môžete ušetriť veľkú časť finančných prostriedkov z pôvodnej ceny.

Ďalšou možnosťou je využívať možnosť kombinovaných procedúr, kde viete výrazne úšetriť, pretože spoločné náklady na anestéziu, predoperačné vyšetrenia a konzultácie budete hradiť len raz.

Najviac vyhľadavané kombinované zákroky sú napr. Mommy makeoverLiposukcia Abdominoplastikou. Pri väčších kombinovaných operáciach dokážeme prispôsobiť cenu výsledného kombinovaného zákroku. 

Poslednou možnosťou ako ušetriť, je vyhľadať lacnejšiu lokalitu, kde vami požadovaný zákrok vykonávajú. Vo väčšine prípadov sa za lepšou cenou oplatí aj cestovať. Ak pochádzate z BA cestujte za lepšou cenou na východ Slovenska.

Cena jednotlivých zákrokov je zpravidla nižšia a kvalita služieb na súkromných klinikách je na rovnakej špičkovej úrovni ako na západe. Často sa stretnete so situáciou kedy plastický chirurg vykonáva operácie vo viacerých mestách. Oplatí sa teda informovať aj na voľné termíny v jednotlivých lokalitách.

Kontaktujte nás prostredníctvom online formulára, alebo na tel. č. 0915 321 384 ohľadom volných termínov a cenových ponúk.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Ďalšie novinky

Hebe centrum

Rozhovor s MUDr. Jurajom Gajdošom, MBA o Deep Plane Facelifte

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA, ako jeden z mála chirurgov na Slovensku, vykonáva najnovšiu metódu Faceliftu - Deep Plane Facelift. Pána doktora sme sa opýtali na prínosy tejto metódy...
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Plastická operácia na splátky

Zákroky plastickej chirurgie je možné štandardne financovať cez splátkový program. Dozviete sa ako financovať plastickú operáciu na splátky
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Deep Plane Facelift

Účinnú metódu SMAS Facelift aktuálne predbieha ešte efektívnejšia novinka na trhu, známa pod názvom Deep Plane Facelift. Pre jej prirodzené a dlhodobé výsledky, ktoré trvajú aj...
Kozmetická chirurgia

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.