MUDr. Ján Siváček

MUDr. Ján Siváček sa okrem bežných ORL zákrokov venuje aj procedúram plastickej chirurgie, čím rozširuje spektrum možných liečebných metód pre svojich pacientov. Táto unikátna kombinácia odborností mu umožňuje pristupovať k problémom pacientov komplexnejšie.

mudr-sivacek.jpg

Odborné zamerania chirurga

Zákroky v oblasti tváre

Plastická operácia nosa

MUDr. Ján Siváček

ORL špecialista

MUDr. Ján Siváček je skúsený odborník v oblasti otorinolaryngológie s viac ako 20-ročnou praxou. Po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave získal atestáciu 1. stupňa z otorinolaryngológie v roku 1998 a neskôr aj Európsku atestáciu z tejto oblasti.

Svoju lekársku prácu začal v NsP Považská Bystrica, kde pôsobil ako lekár v rokoch 1995-1997. Odvtedy sa neustále vzdeláva, zdokonaľuje svoje schopnosti a poskytuje vysoko kvalitnú starostlivosť pacientom.

MUDr. Ján Siváček je známy svojím profesionálnym a empatickým prístupom, ktorý zohráva kľúčovú rolu v budovaní dôvery medzi ním a jeho pacientmi. Uprednostňuje metódy, ktoré pacientovi prinášajú prirodzené výsledky.

Počas svojej kariéry absolvoval mnoho odborných školení v zahraničí, čo mu umožnilo zbierať cenné skúsenosti a zručnosti od svetových odborníkov vo svojom odbore. V súčasnosti pôsobí v Bratislave, kde je lekárom špecialistom s bohatými skúsenosťami v praxi. Jeho práca a príspevky v oblasti otorinolaryngológie mu vyslúžili uznania a rešpekt v medzinárodnej odbornej komunite.

Jeho široký záber zručností a odborných znalostí ho výrazne odlišuje od tradičných ORL špecialistov. Okrem bežných ORL zákrokov sa totiž venuje aj procedúram plastickej chirurgie, čím rozširuje spektrum možných liečebných metód pre svojich pacientov. Táto unikátna kombinácia odborností mu umožňuje pristupovať k problémom pacientov komplexnejšie.

 

Dosiahnuté vzdelanie a prax:

 • 1984-1989  - Gymnázium, Považská Bystrica

 • 1989-1995 - Lekárska Fakulta, Univerzita Komenského Bratislava, odbor: všeobecné lekárstvo

 • 1998 - atestácia  1. stupňa z otorinolaryngológie

 • 2005 Európska atestácia z otorinolaryngológie ( Špecializácia v súlade s Prílohou C, Smernice Rady 93/ 16/ EHS v znení neskorších právnych aktov Európskych spoločenstiev)

 • 1995-1997 -  NsP Považská Bystrica - lekár

 • 1997 - súčasnosť -  Univerzitná Nemocnica Bratislava ORL klinika - lekár špecialista

 

Školenia:

 • 1997 Workshop použitie laseru v  chirurgii hlavy a krku pre odborných lekárov ORL, plastickej chirurgie, alergológie  a foniatrie. Prof. Behbehani, Prof. Feyh Arabellaklinik, Munchen, Nemecko 
 • 1998 1. demonštračný kurz endoskopickej chirurgie prinosových dutín. Prof. Vokurka ORL klinika  VN Hradec Králové a ORL oddelenie UVN Ružomberok

 • 1999 1. demonštračný kurz septorinoplastiky. Prof. Sherris, ORL klinika  Mayo Klinik USA a ORL oddelenie UVN Ružomberok

 • 1999 6. Európsky kurz mikrochirurgie ucha. ORL klinika  Univerzitnej  nemocnice Wurzburg, Nemecko

 • 2001 ŠM v rekonštrukčnej chirurgii nosa. SPAM ( Slovenská Postgraduálna Akadémia Medicíny) Bratislava

 • 2005 Atestačná práca ku európskej atestácia z otorinolaryngológie: Funkčná septotinoplastika naše skúsenosti

 • 2007 Akadémia nosa. SSO a MEDIFORUM, Podbanské

 • 2007 Práca z odborného minima ku PhD: Diferenciálna diagnóza medzi rôznymi    typmi chronickej rinosinusitídy v etiologickom, histologickom a klinickom obraze


   

 

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Tel: 0915 321 384
Email: info@hebe.sk

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.