MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin je medzinárodne uznávaný plastický chirurg s viac ako dvadsaťročnou praxou. S rozsiahlou skúsenosťou v plastickej a estetickej chirurgii zaručuje MUDr. Šimkanin pacientom vysoký štandard profesionality. Ako certifikovaný chirurg využíva pri operáciách najaktuálnejšie technológie a metódy. Jeho kľúčovou prioritou je zabezpečiť bezpečný chirurgický zákrok a zachovať diskrétnosť pacienta.

MUDr. Martin Šimkanin

Plastický chirurg

Absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Jána Amosa Komenského v Bratislave s červeným diplomom a atestovaný je v odbore plastická chirurgia. Jeho prax a vedomosti si následne rozširoval na prestížnych zahraničných klinikách vo Veľkej Británii, Rakúsku, USA a Taliansku, ako sú napríklad London Hospital, Life Agents Wien a Citory Los Angeles.

Dlhé roky svojej kariéry strávil na Klinike plastickej chirurgie Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Univerzitnej nemocnice Bratislava. Neskôr pracoval na prestížnych klinikách v Prahe, Plzni a Bratislave. V súčasnosti pôsobí na súkromnej klinike plastickej chirurgie v Bratislave, kde je hlavným chirurgom oddelenia plastickej a estetickej chirurgie.

Je široko uznávaný za svoje inovatívne techniky v oblasti odstránenia tuku, liposukcií a korekcií transferom vlastného tuku. MUDr. Šimkanin je tiež odborník v oblasti omladzovania pomocou kmeňových buniek

Klienti zdôrazňujú jeho profesionálny prístup, vysokú odbornosť a výsledky, ktoré prekonávajú ich očakávania. Je obzvlášť populárny medzi nemeckou a českou klientelou. Spokojnosť klientov s jeho výsledkami a odbornosťou je dôkazom jeho vynikajúcej reputácie v obore plastické chirurgie.

 

“ Pán doktor urobil super prácu. Prsia som mala neforemné a dokonca bolo vidno rozdiel vo veľkosti. Operácia dodala mojím prsiam krásny tvar a hlavne sú pevné a rovnaké. ”
Janka Augmantácia

 

Dosiahnuté vzdelanie a prax:

  • Absolvent Lekárskej fakulty Univerzity Jána Amosa Komenského v Bratislave s červeným diplomom
  • Atestovaný v odbore plastická chirurgia
  • Takmer dvadsať rokov skúseností v plastické chirurgii
  • Dlhodobo pôsobil na Klinike plastickej chirurgie Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Univerzitnej nemocnice Bratislava, a tiež vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Ružinov
  • Pôsobenie na prestížnych klinikách v Prahe, Plzni a Bratislave

 

Stáž:

  • Zahraničné stáže vo Veľkej Británii (London Hospital a St. Bart’s London), Rakúsku (Life Agents Wien), USA (Citory Los Angeles) a Taliansku (Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani)

 

mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Tel: 0915 321 384
Email: info@hebe.sk

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.