Plastická operácia s pobytom v kúpeľoch?

Spojte zákrok plastickej chirurgie s regeneračným wellness pobytom. Klinika Hebe, ako jedna z mála kliník plastickej a estetickej chirurgie sídli priamo v centre Bardejovských Kúpeľov.

wellness-bardejovske-kupele.jpg

 

Na výber máte množstvo korektívnych, alebo anti-agingových procedúr, ktoré sú vykonávané v lokálnej anestéze. Medzi najžiadanejšie zákroky patrí zväčšenie pier,  korekcia viečok  a facelift tváre.

Našou výhodou je diskrétna poloha v príjemnom prostredí Bardejovských Kúpeľov.

Od 1.2.2020 ponúkame naše služby ako centrum plastickej chirurgie s klinikami v Košiciach a Bratislave. Zároveň sme rozšírili ponuku plastických operácií a aj tím špičkových plastických chirurgov.

Za krásou sa oplatí cestovať aj vďaka výrazne nižším cenám. Zákrok plastickej chirurgie si tak môžete  dovoliť spojiť s regeneračným wellness pobytom.

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti vysoko kvalifikovaného medicínskeho tímu, ktorý tvoria plastický chirurgovia, asistujúci personál a zákaznícky servis pre klientov.

Kvôli vysokým cenám za plastické operácie na západe Slovenska, cestujú klienti na východ, kde sú ceny prijateľnejšie a nižšie, aj o stovky eur za zákrok.

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a snažíme sa plniť jeho požiadavky, preto každý prípad posudzujeme individuálne. Dôraz kladieme najmä na bezpečnosť a súkromie našich klientov. Klinika Hebe spĺňa prísne európske normy, operácie sú vykonávané v sterilnom prostredí.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Na klinike Hebe môžete očakávať moderné vybavenie a dokonalý komfort. Prostredie Bardejovských Kúpeľov poskytuje dostatočnú diskrétnosť pri podstúpení plastickej operácie a vhodné klimatické podmienky, disponujúce najčistejším ovzduším, ktoré je vhodné pre obdobie rekonvalescencie. Pobyt si môžete spríjemniť návštevou kyslíkovej cesty, množstva náučných chodníkov a cyklotrás.

pobyt v kúpeľoch a prechádzky v prírode vám pomôžu vrátiť sa k normálnemu životu omnoho skôr.

 

Výhody plastickej operácie v kombinácií s pobytom v Bardejovských Kúpeľoch

V Bardejovských Kúpeľoch Vám ponúkame možnosť podstúpenia zákroku a zotavenia sa v krásnom prostredí, obklopeným prírodou a minerálnymi prameňmi. 

  • Rýchlejšia rekonvalescencia
  • Zlepšenie zdravotného stavu pitím minerálnych vôd
  • Zvýhodnené ceny pobytov v prostredí Bardejovských Kúpeľov
  • Psychický oddych v centre prírody

 

Ideálnym miestom pre zotavovanie sa po absolvovaní plastickej operácie je kľudné prostredie s prírodnými liečivými zdrojmi. Bardejovské kúpele disponujú dokonalými podmienkami pre obdobie rekonvalescencie po rôznych operačných zákrokoch.

Kúpele ponúkajú rôzne relaxačné procedúry a liečebné pobyty, ktoré môžu byť kombinované s návštevou kliniky plastickej chirurgie.

 

Vzácne prírodné zdroje v Bardejovských Kúpeľoch

Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú vzácne minerálne pramene, ktoré majú liečebné vlastnosti. Na území Bardejovských Kúpeľov vyviera 10 liečivých prameňov, ktorých správne dávkovanie určuje lekár, pretože každý prameň obsahuje iné hodnoty minerálnych látok.

Po absolvovaní plastickej operácie môžete oddychovať a zotavovať sa v krásnom prírodnom prostredí a spojiť to napríklad s pitnou kúrou. Pobyt v prírode, čistejší vzduch a pitie minerálnych vôd napomáha k rýchlejšiemu zotavovaniu sa po akomkoľvek operačnom zásahu.

Ak vám to váš zdravotný stav dovoľuje a nie ste odkázaný na lôžko, pobyt v kúpeľoch a prechádzky v prírode vám pomôžu vrátiť sa k normálnemu životu omnoho skôr.

 

Mám záujem o konzultáciu
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

Kombinácia plastickej operácie a kúpeľného pobytu

Kvôli vysokým cenám za plastické operácie na západe Slovenska, cestujú klienti na východ, kde sú ceny prijateľnejšie a nižšie, aj o stovky eur za zákrok.

Na klinike Hebe sa snažíme vychádzať v ústrety požiadavkám našich klientov a usilujeme o pohodlné podstúpenie plastickej operácie. V kombinácií s ubytovaním a liečbou v krásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov sa snažíme ceny nastavovať tak, aby boli čo najdostupnejšie.

 

Estetický zákrok s regeneráciou a wellness pobytom

Na klinike Hebe Vám ponúkame celkový servis pre klienta, od informácií o zákroku, bezplatnej konzultácii priamo s plastickým chirurgom, výkonu zákroku, až po rezerváciu ubytovania. Budeme Vám nápomocní v prípade akýchkoľvek komplikácií a požiadaviek. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

 

Ďalšie novinky

Hebe centrum

Rozhovor s MUDr. Jurajom Gajdošom, MBA o Deep Plane Facelifte

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA, ako jeden z mála chirurgov na Slovensku, vykonáva najnovšiu metódu Faceliftu - Deep Plane Facelift. Pána doktora sme sa opýtali na prínosy tejto metódy...
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Plastická operácia na splátky

Zákroky plastickej chirurgie je možné štandardne financovať cez splátkový program. Dozviete sa ako financovať plastickú operáciu na splátky
Kozmetická chirurgia
Hebe centrum

Deep Plane Facelift

Účinnú metódu SMAS Facelift aktuálne predbieha ešte efektívnejšia novinka na trhu, známa pod názvom Deep Plane Facelift. Pre jej prirodzené a dlhodobé výsledky, ktoré trvajú aj...
Kozmetická chirurgia

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKÚSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

KONZULTÁCIE ZDARMA

Bezplatné online konzultácie

vizualizacia-zakroku.jpg

VIZUALIZÁCIA ZÁKROKU

Bezplatná vizualizácia zákroku

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Využite konzultáciu zdarma


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Zdravotný dotazník spolu s fotkami.