Online konzultácia z pohodlia domova

Vzhľadom k závažnej situácii, ktorá neobišla ani našu krajinu sme museli prijať nevyhnutné opatrenia, aby sme ochránili Vás našich klientov, ako aj našich lekárov a personál. Zrušili sme všetky plánované termíny zákrokov a našli sme pre vás náhradné termíny.

online-konzultacie.jpg

 

Aj napriek vážnej situácii Vám budeme počas týchto dní plne k dispozícii a to prostredníctvom online konzultácii z pohodlia Vášho domova. Stačí ak nám zašlete fotografie oblastí, ktoré si chcete nechať ošetriť a naši plastickí chirurgovia ich online posúdia. Následne Vám zašleme do vašej emailovej schránky posudok spolu s podrobnými informáciami a cenou zákroku.

Aby naši plastickí chirurgovia čo najlepšie pochopili váš problém, môžete nám vyplniť medicínsky dotazník, kde spolu s fotografiami zašlete základné informácie o vašom zdravotnom stave.

Dúfame, že núdzový stav čoskoro pomienie a naše životy sa vrátia späť do starých koľají. V konečnom dôsledku môžete voľný čas využiť a dopriať si konečne chvíľku pre seba, či už na oddych, alebo na online konzultáciu u nás, ktorú ste dlho odkladali. Je len na vás, ako svoj voľný čas využijete, no hlavne buďte zodpovední a najbližšie dni ostante doma!

Vaše Hebe centrum

 

MÁM ZÁUJEM O ONLINE KONZULTÁCIU
Online konzultácie sú bezplatné a nezáväzné

 

 

Prečo si vybrať nás?

Hebe centrum Vám ponúka služby, renomovaných plastických chirurgov a bezplatnú online konzultáciu z pohodlia domova.

cenovo-dostupne.jpg

CENOVO DOSTUPNÉ

Atraktívne ceny plastickej chirurgie

skuseny-personal.jpg

SKUSENÍ PERSONÁL

Vysoko kvalifikovaný a licencovaný

bez-poplatkov.jpg

BEZ SKRYTÝCH POPLATKOV

Žiadne poplatky navyše

konzultacie-zdarma.jpg

ZÁKAZNÁCKY SERVIS

Online aj osobné konzultácie

individualny-pristup.jpg

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Kažý klient je jedinečný

sterilita-a-bezpecnost.jpg

STERILITA A BEZPEČNOSŤ

Bezpečné a čisté prostredie

Opýtajte sa našich expertov


Online konzultácie sú zadarmo a sú nezáväzné. Najskôr Vám do 24 hodín zašleme email s detailami o procedúre, o ktorú máte záujem spolu s linkou na Medicínsky dotazník. Alebo ak máte záujem o posudok lekára vyplňte Medicínsky dotazník spolu s fotkami.

Tieto stránky používajú cookies. Prečítajte si na čo používame cookies a tiež ako chránime osobné údaje.